
Чоловіча сумка барсетка через плече із зручною ручкою WEIXIER
740 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8602
Чоловіча фірмова сумка барсетка популярного бренду WEIXIER виготовлена з чудовою штучної шкіри, зносостійкий і міцний матеріал.
Класичний стиль, продуманий дизайн, виглядає дуже стильно і презентабельно.
Ця модель чоловічої сумки-барсетки вже не перший сезон утримує лідерські позиції за актуальності і популярності на ринку України.
Дуже красива текстура шкіри PU - еластичний, міцний і щільний матеріал з високою стійкістю до зовнішніх чинників.
Ще одним важливим моментом є те, що цю чоловічу сумку можна носити через плече, так і в руках завдяки спеціальній ручці. Сумка має вільно-регульований плечовий ремінь, Ви можете налаштувати його відповідно до Ваших потреб по висоті і комфорту.
Продуманий дизайн, безліч відділень, якісний матеріал, акуратні шви - всі ці аспекти зробили цю модель сумки неймовірно популярною серед чоловіків будь-якого віку.
В барсетці одне основне відділення на блискавці, всередині є кишеня на замку. Зовнішня кишеня для телефону на застібці-магніті, а також є вертикальний кишеня для документів. Ззаду розташована кишеня на блискавці для ключів і різної мелочевки.
Тип сумки: сумка на одне плече з ручкою
font-size:12.0pt">Розмір: 24 х 20 х 6 см
Вага: 450 гр
Матеріал: PU шкіра
Основне відділення на блискавці
1 фронтальний вертикальний кишеня на блискавці
1 фронтальна кишеня на застібці-магніті
1 зовнішній задній кишеню на блискавці
1 внутрішня кишеня на блискавці
Регульований плечовий ремінь
Зручна ручка
Колір: світло-коричневий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEIXIER |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Теракотовий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 740 ₴






