
Міський стильний рюкзак для школи, роботи та подорожей. Шкільний рюкзак для підлітка старшої школи студента
1 090 ₴
870 ₴
- Готово до відправки
- Код: RW-9550
Міський стильний рюкзак для школи, роботи та подорожі. Шкільний рюкзак для підлітка старшої школи студента
Стильний та практичний міський рюкзак - відмінний вибір для повсякденних прогулянок, навчання, подорожей, поїздок, спортзалу чи офісу.
Модель унісекс - підходить для школярів та підлітків, студентів хлопців та дівчат, чоловіків та жінок, які цінують комфорт та стиль.

Матеріал: міцна водовідштовхувальна тканина Oxford, стійка до порізів та зношування.
Зручні, дихаючі, потовщені лямки, що регулюються по довжині.
Міцна ручка для зручного перенесення.
М'яка спинка для захисту спини від тиску вмісту.
Рюкзак оснащений містким основним відділенням із відсіком для ноутбука або планшета.
Спереду знаходяться дві місткі кишені.
З боків рюкзака розташовані дві кишені для парасольки або пляшки.
Розмір рюкзака: 47 см х 33 см х 15 см
Комплектація БЕЗ брелка.

Стильний, функціональний рюкзак високої якості.
Класичний варіант повсякденного міського рюкзака або портфеля для школи. Відмінний варіант для повсякденних прогулянок, навчання, мандрівок.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Колір | Синій |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 47 см |
| Ширина | 33 см |
| Глибина | 15 см |
| Вага | 700 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Особливості | Регульовані лямки |
| Матеріал | Оксфорд |
- Ціна: 870 ₴









