
Шкільний рюкзак для дівчинки 5-11 клас Чорний підлітковий портфель для школи з іграшкою та значками
1 090 ₴
790 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6852-127
Шкільний рюкзак для дівчинки 5-11 клас Чорний підлітковий портфель для школи з іграшкою та значками
Сучасний стильний шкільний підлітковий рюкзак для дівчинки середньої та старшої школи – ця модель рюкзака підкорить оригінальним дизайном.
Іграшка-брелок + 3 значки йдуть у комплекті з рюкзаком!
Цей модний шкільний рюкзак для дівчаток 5-11 класу в сучасному стилі чудово поєднується як із повсякденним гардеробом, так і зі спортивним одягом. Металева фурнітура, привабливий дизайн, універсальність та місткість роблять цей рюкзак одним із найкращих. Міцний матеріал - водовідштовхувальний нейлон, гладкий і приємний на дотик, як шовк, полегшить Вам нескладний догляд за рюкзаком.

Особливості:
Сучасний дизайн
Велика кількість кишень та зручна організація простору
Ідеальний для повсякденного активного використання
Стильна деталь – прикраси у вигляді значків та брелока, які можна прикріпити у будь-якому місці на рюкзаку за своїм бажанням.
Шкільний портфель зручно носити не лише до школи, а також на прогулянку чи тренування. Стильний, легкий та практичний рюкзак стане незамінним аксесуаром. Рюкзак стійкий до прання та вологи.
Рюкзак виконаний із щільної водовідштовхувальної тканини, якісні та ретельно оброблені шви, металеві блискавки легко відкриваються, широкі лямки. Спинка рюкзака з м'якою основою підкладки.
Шкільний рюкзак досить місткий, має просторе внутрішнє відділення, куди легко поміщаються планшет, атласи, зошити та альбоми формату А4.На лицьовій частині рюкзака розташовані три кишені, дві глибокі відкриті кишені з боків для пляшечки з водою і парасольки і одна і потайна кишеня на спинці рюкзака.
Широкі ущільнені лямки забезпечують можливість регулювання під необхідне зростання дитини. Тесьма для регулювання лямок добре закріплена потрійним рядком. Зручна ручка для перенесення у руці або розміщення рюкзака на гачку під партою.

Характеристики:
Тип рюкзака: молодіжний місткий шкільний
Розмір: 40 см х 28 см х 12 см
Вага: 400 гр
Матеріал: Нейлон
Підкладка: Поліестер
Регульовані широкі лямки
Металева фурнітура
Колір: чорний
Комплектація: шкільний рюкзак, 3 шт значки, іграшка-брелок 1 шт.
Ідеальний вибір для підлітків, школярів та студентів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Колір | Чорний |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 28 см |
| Глибина | 12 см |
| Вага | 400 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Особливості | Регульовані лямки |
| Матеріал | Нейлон |
- Ціна: 790 ₴








